Informacja dla Klientów – nowy zakład firmowy i problem z zaopatrzeniem

Szanowni Klienci!

Dzielimy się z Wami doskonałą wiadomością! Właśnie przenosimy się do nowego zakładu naszej rodzinnej firmy KISZECZKA, który przejmie większość zadań obecnego, prężnie działającego, choć niewielkiego zakładu w Karczewie.

Niestety, jak to przy większych przeprowadzkach bywa, coś może pójść nie tak. W naszym przypadku sprawę skomplikowała poważna awaria chłodni… Dlatego w najbliższych dniach możecie spodziewać się gorszego zaopatrzenia naszych sklepów firmowych w towar, najpewniej pojawią się braki w asortymencie wędlin. Oczywiście jest to sytuacja przejściowa, z którą powinniśmy sobie poradzić do końca tego tygodnia. Robimy wszystko, żeby jak najszybciej wróciła do normy. A tymczasem prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

A dlaczego uruchomiliśmy nowy zakład? I co z jakością naszych wędlin? Większa liczba sklepów do których możemy Was zaprosić wymaga większej ilości wyrobów, które będą mogły wypełnić lady, więc budowa większego zakładu stała się w pewnym momencie nieunikniona.

Możemy Was zapewnić, że jakość mięsa i wyrobów na tych unowocześnieniach nie ucierpi. Najwyższa jakość wciąż stanowi dla nas priorytet, z którego nie zrezygnujemy, niezależnie czy będziemy dostarczać nasze wędliny do kilku czy kilkudziesięciu sklepów firmowych KISZECZKA