Oferta Wielkanocna w Kiszeczce!

Wielkanoc coraz bliżej! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wielkanocną na 2022 rok. Sprawmy, aby nadchodzące święta były spokojne, radosne i spędzone wśród najbliższych. Niech będą również pełne tradycyjnych smaków i wspaniałych aromatów dzięki wędlinom najwyższej jakości i niezastąpionej Kiełbasie Białej Karczewskiej! Przypominamy, że istnieje możliwość wcześniejszego złożenia zamówienia i odbioru w dowolnym naszym sklepie tuż przed świętami. Istnieje również opcja dostawy zamówionych wyrobów prosto do domu.

Wyroby idealne na świąteczny stół

W tym roku, szczególnie zachęcamy do spróbowania poniższych wyrobów, z naszej świątecznej oferty:- Naszych pasztetów wyrabianych bez jakichkolwiek sztucznych dodatków, konserwantów itp.- Pełnych smaku, tradycyjnych szynek, wędzonek i wędlin pieczonych idealnych na świąteczny stół- Wędzonych kiełbas wyrabianych zgodnie z rodzinnymi recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie- Surowych mięs do przygotowania świątecznych pieczeni, schabów, a nawet własnych, domowych, świątecznych szynek- A także pasztetów wegetariańskich, przygotowywanych przez Karczewską Kuchnię Domową, całkowicie bezmięsnych Nie zapominając oczywiście o królowej wielkanocnego żurku – Kiełbasie Białej Karczewskiej! Mamy również coś, bez czego nie obejdzie się prawdziwe świąteczne śniadanie – sałatkę jarzynową przygotowaną z naturalnych składników, bez użycia sztucznych dodatków. Ponadto w naszych sklepach stacjonarnych znajdziecie szeroką ofertę dodatków do potraw – ostrych i łagodnych świątecznych chrzanów, różnorodnych sałatek i marynowanych warzyw, a także zakwasów na świąteczny żur.

Kiełbasa Biała Karczewska surowa z oferty świątecznej Kiszeczki oraz żurek z jajkiem i kiełbasą

Jakość i smak

Doskonały smak i jakość naszych wyrobów to zasługa rodzinnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie od 1936 roku. Wyroby garmażeryjne przygotowywane przez naszą markę własną – Karczewską Kuchnię Domową nie zawierają jakichkolwiek polepszaczy, wzmacniaczy ani konserwantów. Wyłącznie naturalne składniki, domowe przyprawy i sól kamienną.W wielu naszych wędlinach możecie natrafić jedynie na dodatek soli peklującej, stosowanej tradycyjnie, również przez domowych, amatorskich wytwórców, w celu ochrony wyrobów przed rozwojem bakterii chorobotwórczych. Więcej na temat soli peklującej przeczytacie w naszym artykule Azotyn sodu E250 w wędlinach – szkodliwy czy niezbędny?Jeśli szukacie wędlin bez dodatku soli peklującej, zwróćcie uwagę na znak ,,Produkt Bez Konserwantów” widoczny przy niektórych naszych wyrobach. To gwarancja, że do ich wyrobu nie wykorzystano jakichkolwiek dodatków czy konserwantów, nawet soli peklującej, a jedynie zwyczajną, domową sól kamienną.

Oferta wielkanocna w Kiszeczce, wędliny, pasztety, szynki, Kiełbasa Biała Karczewska wśród dekoracji na świątecznym stole

Składanie i odbiór zamówień

Chociaż przedświąteczne zakupy będzie można zrobić w naszych sklepach w dowolnej chwili, to ze względu na większy ruch przed samymi świętami zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień.Zamówienia na wyroby Kiszeczki można składać zarówno poprzez naszą stronę internetową, jak i osobiście lub telefonicznie kontaktując się z wybranym sklepem.Numery telefonów, godziny otwarcia i adresy naszych sklepów Przypominamy również o możliwości dowozu wyrobów pod Wasze drzwi. UWAGA: Sklep KISZECZKA przy ul. Wąwozowej jest wyłączony z przyjmowania zamówień świątecznych. Bardzo prosimy składać zamówienia w najbliższym sklepie – przy ul. Belgradzkiej 22.

Kontakt

W razie problemów ze złożeniem zamówienia prosimy o kontakt pod adresem email: zamowienia@kiszeczka.pl.Chcecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami? Znajdźcie nas na Facebooku! Tam też możecie się z nami skontaktować poprzez wiadomość prywatną.