Drodzy Klienci, zamówienia świąteczne przyjmujemy od 1 grudnia do 15 grudnia. Ich odbiór możliwy będzie wyłącznie w sklepach stacjonarnych od 18 grudnia (poniedziałek) do 23 grudnia (sobota do godz. 16:00). Informujemy, że w okresie przedświątecznym ceny mięsa mogą ulec zmianie.

Rozwijamy się! Powstaje nowy zakład rodzinnej firmy KISZECZKA!

Już dawno nie publikowaliśmy informacji o tym, że gdzieś na mapie Warszawy lub okolic pojawi się nasz nowy sklep. I tym razem tego nie zrobimy. Wiadomość mamy znacznie ciekawszą!

Już niedługo, bo na początek 2022 roku planowane jest uruchomienie nowego zakładu naszej rodzinnej firmy KISZECZKA, który przejmie większość zadań obecnego, prężnie działającego, choć niewielkiego zakładu w Karczewie. Większa liczba sklepów do których możemy Was zaprosić wymaga większej ilości wyrobów, które będą mogły wypełnić lady, więc budowa większego zakładu stała się w pewnym momencie nieunikniona.

Możemy Was zapewnić, że jakość mięsa i wyrobów na tych unowocześnieniach nie ucierpi. Najwyższa jakość wciąż stanowi dla nas priorytet, z którego nie zrezygnujemy, niezależnie czy będziemy dostarczać nasze wędliny do kilku czy kilkudziesięciu sklepów firmowych KISZECZKA.

W nowym zakładzie wprowadzimy wiele zrównoważonych rozwiązań, aby chronić środowisko. Zredukujemy ilość plastiku wykorzystywanego zarówno w trakcie produkcji, jak i w sklepach, wprowadzimy rozwiązana oszczędzające energię elektryczną, wykorzystujące ponownie wytworzone ciepło, a także takie, które pozwolą znacznie ograniczyć ilość odpadów. Jedną piątą zużywanej energii będziemy czerpać ze słońca dzięki 156 panelom fotowoltaicznym zamontowanym na dachu.

Przy zakładzie powstanie nawet stacja ładowania samochodów elektrycznych – korzystanie z niej będzie bezpłatne dla naszych pracowników.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej działalności, a także o różnorodnych akcjach i wydarzeniach, serdecznie zapraszamy na nasz profil facebookowy https://www.facebook.com/profile.php?id=100063624854838

Budynek zakładu wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Budynek zakładu

Przestrzenie administracyjne – ostatnie poprawki