Zachowanie łańcucha chłodniczego oznacza utrzymywanie stałej, niezmiennej temperatury w całym tkz. cyklu „życia produktu”. Począwszy od jego produkcji, poprzez transport i przechowywanie w sklepie, na dostarczeniu do domu konsumenta kończąc.

W naszej firmie wszystkie zamówienia przygotowujemy w specjalnie wyznaczonym do tego pomieszczeniu, w odpowiednich warunkach chłodniczych. Pakujemy je w ekologiczne torby oraz specjalny pergamin, który pozwala odprowadzić wilgoć z mięsa, co przedłuża świeżość wyrobów gotowych. Następnie produkty transportujemy samochodami-chłodniami do sklepów firmowych lub  bezpośrednio do domu Klienta. Dzięki temu zapewniamy bezpieczne warunki chłodnicze, a mięso i wędliny zachowują pełną świeżość.

W czasie transportu utrzymujemy temperatury zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 grudnia 2002r.

• 7ºC – mięso czerwone;

• 4ºC – mięso drobiowe;

• 3ºC – podroby;

•2ºC – mięso mielone lub z dodatkiem mięsa mielonego;

• -18 ºC – wyroby mrożone.

Dbamy o doskonałą czystość naszych samochodowych komór chłodniczych oraz pojemników transportowych. Po każdej dostawie, skrzynki wracają do naszego zakładu, gdzie są myte i dezynfekowane w specjalistycznych myjkach wysokociśnieniowych przeznaczonych do tego celu.

Rola Konsumenta w utrzymaniu łańcucha chłodniczego również jest bardzo ważna. Kluczową bowiem kwestią może okazać się odcinek drogi pokonywany przez Klienta ze sklepu do domu, szczególnie kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Rekomendujemy wówczas np. używanie toreb termoizolacyjnych, wkładów chłodzących, czy lodówek turystycznych do przewożenia produktów szczególnie wrażliwych na zmiany temperatur.

WARTO PAMIĘTAĆ!

Przy tej okazji należy zwrócić szczególną uwagę na drób. W okresie letnim zdarzało się, że spotykaliśmy się z opiniami Klientów, iż sprzedajemy mięso nieświeże. W trakcie rozmowy, okazywało się jednak, że po zakupie mięsa Klient jechał np. komunikacją miejską, czy samochodem w upale, trzymając drób w reklamówce. Nie powinien zatem nikogo dziwić fakt, że po dojechaniu do domu, drób miał nieświeży zapach. Częstym błędem popełnianym przez Klientów jest wkładanie reklamówki w której mięso było przewożone do lodówki!!! W żadnym wypadku nie można tego robić!

Konsumenci powinien zwracać uwagę w jakim czasie, od momentu zakupu produkty trafiają do ich lodówek. Pomocne może okazać się przestrzeganie zasady dwóch godzin. Zgodnie z którą, nie możemy dopuścić do tego, aby mięso lub inne jego produkty wymagające przechowywania w lodówce, przetrzymywane były w temperaturze pokojowej dłużej niż 2 lub 1 godzinę. Szczególnie wtedy gdy temperatura powietrza jest wyższa niż 30°C.

UWAGA!

Zakupione mięso i wędliny zawsze należy przechowywać w lodówce lub zamrażarce, co pozwoli zachować ich bezpieczeństwo i jakość.

Dlaczego łańcuch chłodniczy jest ważny?

1.Ogranicza rozwój bakterii

2. Pomaga zachować smak i zapach produktów

3. Zapewnia utrzymanie odpowiedniej konsystencji, koloru czy tekstury produktów, które pomagają ocenić Klientowi przydatność do spożycia.

W firmowych sklepach KISZECZKA, sprzedawcy odgrywają ważną rolę w procesie ciągłego monitorowania jakości i zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego.

Towar wprost z naszego zakładu, trafia bezpośrednio do sklepów i specjalnych komór chłodniczych, następnie układamy go w ladach sklepowych. Przy każdorazowej dostawie  skrupulatnie wypełniamy dokumentację HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points). W języku polskim skrót ten oznacza: Analizę Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli.

Przestrzegamy rygorystycznych procedur w naszym średniej wielkości zakładzie produkcyjnym oraz we wszystkich sklepach firmowych KISZECZKA, by oferowane mięso oraz wyroby z naszej rodzimej produkcji były zgodne w wymogami sanitarnymi i dawały Państwu gwarancję najwyższej jakości.

Gocław! Już działamy!

Otwarcie sklepu na Gocławiu

Gocław to nowy punkt na mapie Warszawy, w którym na dłużej zagościmy. Sklep firmowy naszej rodzinnej firmy mięsno – wędliniarskiej KISZECZKA działa intensywnie już od dnia otwarcia 29.10.22r., oferując klientom szeroki wybór żywności najwyższej jakości. W Kiszeczce znajdziecie: różnorodne rodzaje surowych i sezonowanych mięs,  ręcznie wyrabiane wędliny  domowe wyroby garmażeryjne – takie jak pierogi, krokiety, kluski, sałatki, kotlety – zarówno mięsne jak i wegetariańskie  i wiele, wiele innych!

To wszystko nasze specjalności – zwłaszcza wędliny, wyrabiane z pasją, wiedzą i doświadczeniem, z wykorzystaniem surowców naturalnych, bez niepotrzebnych dodatków. Wszystkie nasze wyroby wędliniarskie przygotowywane są na bazie mięs dostarczanych przez zaufanych dostawców, wprost z lokalnych hodowli.

Adres sklepu

Sklep znajduje się przy ul. Rechniewskiego 11 na warszawskim Gocławiu.

Pozostałe sklepy Kiszeczka

 Oferta

Pełna oferta sklepów Kiszeczka

Przypominamy o możliwości dowozu wyrobów pod Wasze drzwi: Dostawa

Otwarcie sklepu

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z otwarcia sklepu. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu facebookowym.

Nowy sklep firmowy Kiszeczka

Sklep KISZECZKA w Kołbieli, przy samym rynku to najmłodszy z naszych lokali. Otworzył się 1 września, z pierwszym szkolnym dzwonkiem i już od pierwszego dnia oferuje klientom szeroki wybór naszych firmowych specjałów.

Jeśli macie ochotę na:

  • najwyższej jakości mięsa od lokalnych dostawców
  • mięsa i steki sezonowane przez 21 dni
  • firmowe wędliny KISZECZKA – szynki, kiełbasy, pasztety, salcesony, kaszanki i wiele, wiele innych
  • domowe wyroby garmażeryjne KARCZEWSKIEJ KUCHNI DOMOWEJ – pierogi, naleśniki, krokiety, kluski, sałatki, kotlety – zarówno mięsne jak i wegetariańskie
  • doskonałe sery
  • przeróżne dodatki do potraw – warzywne, owocowe, na słodko i słono…

… to odwiedźcie nas koniecznie!

Pełna oferta

Godziny otwarcia

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 i w soboty 8.00 – 15.00.
Aktualne godziny otwarcia naszych sklepów zawsze znajdziecie na stronie Sklepy.

Lokalizacja

Najmłodszy spośród naszych sklepów znajdziecie w Kołbieli przy ul. 1 Maja 16 – na rogu, przy samym rynku.

Pozostałe sklepy firmowe Kiszeczka

Ten sklep jest Wam nie po drodze? Sprawdźcie lokalizacje pozostałych naszych lokali w Warszawie, Otwocku, Piasecznie i Konstancinie – Jeziornie:
Sklepy firmowe Kiszeczka

Dostawa do domu

Istnieje również możliwość dowozu wyrobów pod Wasze drzwi.
Dostawa do domu

KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień!
Zapraszamy serdecznie!

Szanowni Klienci!

Dzielimy się z Wami doskonałą wiadomością! Właśnie przenosimy się do nowego zakładu naszej rodzinnej firmy KISZECZKA, który przejmie większość zadań obecnego, prężnie działającego, choć niewielkiego zakładu w Karczewie.

Niestety, jak to przy większych przeprowadzkach bywa, coś może pójść nie tak. W naszym przypadku sprawę skomplikowała poważna awaria chłodni… Dlatego w najbliższych dniach możecie spodziewać się gorszego zaopatrzenia naszych sklepów firmowych w towar, najpewniej pojawią się braki w asortymencie wędlin. Oczywiście jest to sytuacja przejściowa, z którą powinniśmy sobie poradzić do końca tego tygodnia. Robimy wszystko, żeby jak najszybciej wróciła do normy. A tymczasem prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

A dlaczego uruchomiliśmy nowy zakład? I co z jakością naszych wędlin? Większa liczba sklepów do których możemy Was zaprosić wymaga większej ilości wyrobów, które będą mogły wypełnić lady, więc budowa większego zakładu stała się w pewnym momencie nieunikniona.

Możemy Was zapewnić, że jakość mięsa i wyrobów na tych unowocześnieniach nie ucierpi. Najwyższa jakość wciąż stanowi dla nas priorytet, z którego nie zrezygnujemy, niezależnie czy będziemy dostarczać nasze wędliny do kilku czy kilkudziesięciu sklepów firmowych KISZECZKA

To już piąty sklep rodzinnej firmy mięsno – wędliniarskiej w Warszawie, nie licząc jeszcze pięciu lokali w Karczewie, Otwocku, Konstancinie i Piasecznie. Podobnie jak pozostałe sklepy firmowe, ten najmłodszy, otwarty przy Trakcie Lubelskim 371 w Wawrze kusi klientów szeroką ofertą najwyższej jakości surowych i sezonowanych mięs, ręcznie wyrabianych wędlin oraz domowych wyrobów garmażeryjnych – takich jak pierogi, krokiety, kluski, sałatki, kotlety – zarówno mięsne jak i wegetariańskie i wiele, wiele innych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty.

Otwarcie sklepu

Po dłuuugim oczekiwaniu, 16.03.22r. najmłodszy sklep Kiszeczka został nareszcie otwarty! Atrakcji nie brakowało. I to zarówno w dniu otwarcia, kiedy odbyło się losowanie nagród i upominków, jak i w sobotę 19.03.22r. gdy odbyło się wspólne grillowanie. Na oba wydarzenia wstęp był jak zawsze bezpłatny.

Otwarcie sklepu Kiszeczka, grillowanie przed sklepem

Gdzie znajduje się najmłodszy sklep Kiszeczka?

Najmłodszy sklep KISZECZKA znajduje się przy ul. Trakt Lubelski 371 w Warszawie.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 19.00

Sobota: 8.00 – 15.00

Lokalizacje i godziny otwarcia pozostałych sklepów Kiszeczka

Więcej aktualności

Minione wydarzenia na naszym profilu facebookowym:

Otwarcie sklepu wraz z losowaniem nagród i upominków

Wspólne grillowanie

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego facebookowego profilu  aby nie przegapić kolejnych wydarzeń!

Przypominamy o możliwości dowozu wyrobów pod Wasze drzwi

Galeria zdjęć

Nareszcie! Konstancin- Jeziorna! Nowy sklep KISZECZKA już otwarty. Serdecznie zapraszamy!

Sklep Kiszeczka w Konstancinie to nasz najmłodszy sklep. Otworzył się w sobotę 6.11.21r. przy dźwiękach muzyki na żywo i skwierczeniu pieczonych na grillu firmowych mięs i wyrobów. Liczba klientów i odwiedzających przerosła nasze oczekiwania, jednak dla nikogo nie zabrakło miejsca ani poczęstunku. Każdy, kto zdecydował się na zakupy w nowym sklepie, otrzymał szansę wylosowania jednej spośród przygotowanych, atrakcyjnych nagród. Śpiewom, tańcom i rozmowom nie było końca!

Co znalazło się w programie wydarzenia?

– Degustacja grillowanych mięs, kaszanek, kiełbas, burgerów i steaków – wszystkie przygotowywane na miejscu, w trakcie trwania wydarzenia.  – Koncert muzyki na żywo! Swoją obecnością zaszczycił nas wspaniały francuski duet Chris Schittulli & Candice Parise – posłuchajcie   https://www.youtube.com/watch?v=KG2wVW6PpSQ…  – Losowanie nagród – noże, firmowe deski do krojenia, patelnie, fartuchy… To nagrody losowane w trakcie poprzednich wydarzeń. Tym razem wśród nich znalazły się inne, jeszcze atrakcyjniejsze. A nagroda główna to profesjonalny grill firmy Weber!  – Degustacja doskonałego prosecco serwowanego prosto z #CulaccinoTheProseccoVan – tylko dla pełnoletnich

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi najnowszymi informacjami, zachęcamy do polubienia lub obserwowania naszego facebookowego profilu https://www.facebook.com/profile.php?id=100063624854838

Serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia do najmłodszego sklepu firmowego KISZECZKA znajdującego się w budynku Faktoria przy ul. Wojska Polskiego 4 w Konstancinie-Jeziornie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Już dawno nie publikowaliśmy informacji o tym, że gdzieś na mapie Warszawy lub okolic pojawi się nasz nowy sklep. I tym razem tego nie zrobimy. Wiadomość mamy znacznie ciekawszą!

Już niedługo, bo na początek 2022 roku planowane jest uruchomienie nowego zakładu naszej rodzinnej firmy KISZECZKA, który przejmie większość zadań obecnego, prężnie działającego, choć niewielkiego zakładu w Karczewie. Większa liczba sklepów do których możemy Was zaprosić wymaga większej ilości wyrobów, które będą mogły wypełnić lady, więc budowa większego zakładu stała się w pewnym momencie nieunikniona.

Możemy Was zapewnić, że jakość mięsa i wyrobów na tych unowocześnieniach nie ucierpi. Najwyższa jakość wciąż stanowi dla nas priorytet, z którego nie zrezygnujemy, niezależnie czy będziemy dostarczać nasze wędliny do kilku czy kilkudziesięciu sklepów firmowych KISZECZKA.

W nowym zakładzie wprowadzimy wiele zrównoważonych rozwiązań, aby chronić środowisko. Zredukujemy ilość plastiku wykorzystywanego zarówno w trakcie produkcji, jak i w sklepach, wprowadzimy rozwiązana oszczędzające energię elektryczną, wykorzystujące ponownie wytworzone ciepło, a także takie, które pozwolą znacznie ograniczyć ilość odpadów. Jedną piątą zużywanej energii będziemy czerpać ze słońca dzięki 156 panelom fotowoltaicznym zamontowanym na dachu.

Przy zakładzie powstanie nawet stacja ładowania samochodów elektrycznych – korzystanie z niej będzie bezpłatne dla naszych pracowników.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej działalności, a także o różnorodnych akcjach i wydarzeniach, serdecznie zapraszamy na nasz profil facebookowy https://www.facebook.com/profile.php?id=100063624854838

Budynek zakładu wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Budynek zakładu

Przestrzenie administracyjne – ostatnie poprawki