Jak celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kaszanki ?

Było tak, jak W KISZECZCE lubimy najbardziej: rodzinnie, smacznie, na sportowo, z życzliwością oraz uśmiechem.

Event KASZANKOWO NA SPORTOWO, którego organizatorem była nasza firma pokazał nam, że tylko działając wspólnie możemy przyczyniać się do rozwoju naszej lokalnej społeczności poprzez wzajemną integrację, wymianę doświadczeń oraz opinii. Wszystkim dziękujemy za obecność, wspólne rozmowy i biesiadowanie. I choć pogoda próbowała spłatać nam figla, byliśmy dla Was w 100%. Cieszymy się, że zdecydowaliście się spędzić ten dzień razem z nami.

Zapraszamy do galerii KASZANKOWO NA SPORTOWO by przywołać niepowtarzalną atmosferę towarzyszącą temu lokalnemu wydarzeniu.

 

Sklepy firmowe Kiszeczka

Czy wiecie, że nasza rodzinna firma KISZECZKA ma już 12 sklepów stacjonarnych? A w planach i realizacji są kolejne! Do każdego z nich codziennie dowozimy świeże mięsa i własne wyroby wędliniarskie, przygotowywane na bazie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Choć stale się rozwijamy, nie zapominamy o nieustannym dbaniu o najwyższą jakość naszych wyrobów.

Lokalizacje sklepów firmowych Kiszeczka

Lokalizacje sklepów sprawdzicie na mapie sklepów KISZECZKA

Galeria zdjęć

Zobaczcie w galerii poniżej, jak wyglądają nasze sklepy firmowe:

 

Gocław! Już działamy!

Otwarcie sklepu na Gocławiu

Gocław to punkt na mapie Warszawy, w którym na dłużej zagościmy. Sklep firmowy naszej rodzinnej firmy mięsno – wędliniarskiej KISZECZKA działa intensywnie już od dnia otwarcia 29.10.22r., oferując klientom szeroki wybór żywności najwyższej jakości. W Kiszeczce znajdziecie: różnorodne rodzaje surowych i sezonowanych mięs,  ręcznie wyrabiane wędliny  domowe wyroby garmażeryjne – takie jak pierogi, krokiety, kluski, sałatki, kotlety – zarówno mięsne jak i wegetariańskie  i wiele, wiele innych!

To wszystko nasze specjalności – zwłaszcza wędliny, wyrabiane z pasją, wiedzą i doświadczeniem, z wykorzystaniem surowców naturalnych, bez niepotrzebnych dodatków. Wszystkie nasze wyroby wędliniarskie przygotowywane są na bazie mięs dostarczanych przez zaufanych dostawców, wprost z lokalnych hodowli.

Adres sklepu

Sklep znajduje się przy ul. Rechniewskiego 11 na warszawskim Gocławiu.

Pozostałe sklepy Kiszeczka

 Oferta

Pełna oferta sklepów Kiszeczka

Otwarcie sklepu

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z otwarcia sklepu. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu facebookowym.

Kiszeczka w Kołbieli

Sklep KISZECZKA w Kołbieli znajduje się przy samym rynku. Otworzył się 1 września 2022r. z pierwszym szkolnym dzwonkiem i już od pierwszego dnia oferuje klientom szeroki wybór naszych firmowych specjałów.

Jeśli macie ochotę na:

  • najwyższej jakości mięsa od lokalnych dostawców
  • mięsa i steki sezonowane przez 21 dni
  • firmowe wędliny KISZECZKA – szynki, kiełbasy, pasztety, salcesony, kaszanki i wiele, wiele innych
  • domowe wyroby garmażeryjne KARCZEWSKIEJ KUCHNI DOMOWEJ – pierogi, naleśniki, krokiety, kluski, sałatki, kotlety – zarówno mięsne jak i wegetariańskie
  • doskonałe sery
  • przeróżne dodatki do potraw – warzywne, owocowe, na słodko i słono…

… to odwiedźcie nas koniecznie!

Pełna oferta

Godziny otwarcia

Aktualne godziny otwarcia naszych sklepów zawsze znajdziecie na stronie Sklepy.

Lokalizacja

Znajdziecie nas w Kołbieli przy ul. 1 Maja 16 – na rogu, przy samym rynku.

Pozostałe sklepy firmowe Kiszeczka

Ten sklep jest Wam nie po drodze? Sprawdźcie lokalizacje pozostałych naszych lokali w Warszawie, Otwocku, Piasecznie i Konstancinie – Jeziornie:
Sklepy firmowe Kiszeczka

 

KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień!
Zapraszamy serdecznie!

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż w naszym nowym zakładzie rodzinnej firmy masarskiej KISZECZKA, od dzisiaj uruchomiliśmy w pełni produkcję, w dalszym ciągu ręcznie wyrabianych wędlin.

Co oznacza, że do lad naszych firmowych sklepów wraca pełna oferta produktowa.

Jesteśmy świadomi, iż zgłaszane przez Państwa braki w zaopatrzeniu pokrzyżowały niejedne kulinarne plany, szczególnie w okresie przedweekendowym. PRZEPRASZAMY raz jeszcze za zaistniałą sytuację, dziękując jednocześnie za Państwa WYROZUMIAŁOŚĆ.

Nastało długo oczekiwane przez nas nowe… Dzięki uruchomieniu pełnej produkcji, podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości.

Zapewniamy również, że zrobimy wszystko, by sprostać rosnącym apetytom na tradycyjne wyroby marki KISZECZKA dostarczając Państwu produkty najwyższej jakości – zawsze na czas.

Sklep KISZECZKA w Konstancinie – Jeziornie. Serdecznie zapraszamy!

Sklep Kiszeczka w Konstancinie otworzył się w sobotę 6.11.21r. przy dźwiękach muzyki na żywo i skwierczeniu pieczonych na grillu firmowych mięs i wyrobów. Liczba klientów i odwiedzających przerosła nasze oczekiwania, jednak dla nikogo nie zabrakło miejsca ani poczęstunku. Każdy, kto zdecydował się na zakupy w nowym sklepie, otrzymał szansę wylosowania jednej spośród przygotowanych, atrakcyjnych nagród. Śpiewom, tańcom i rozmowom nie było końca!

Co znalazło się w programie wydarzenia?

– Degustacja grillowanych mięs, kaszanek, kiełbas, burgerów i steaków – wszystkie przygotowywane na miejscu, w trakcie trwania wydarzenia.  – Koncert muzyki na żywo! Swoją obecnością zaszczycił nas wspaniały francuski duet Chris Schittulli & Candice Parise – posłuchajcie   https://www.youtube.com/watch?v=KG2wVW6PpSQ…  – Losowanie nagród – noże, firmowe deski do krojenia, patelnie, fartuchy… To nagrody losowane w trakcie poprzednich wydarzeń. Tym razem wśród nich znalazły się inne, jeszcze atrakcyjniejsze. A nagroda główna to profesjonalny grill firmy Weber!  – Degustacja doskonałego prosecco serwowanego prosto z #CulaccinoTheProseccoVan – tylko dla pełnoletnich

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi najnowszymi informacjami, zachęcamy do polubienia lub obserwowania naszego facebookowego profilu https://www.facebook.com/profile.php?id=100063624854838

Serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia do sklepu firmowego KISZECZKA znajdującego się w budynku Faktoria przy ul. Wojska Polskiego 4 w Konstancinie-Jeziornie.

 

Serdecznie zapraszamy!