Drodzy Klienci, zamówienia świąteczne przyjmujemy od 1 grudnia do 15 grudnia. Ich odbiór możliwy będzie wyłącznie w sklepach stacjonarnych od 18 grudnia (poniedziałek) do 23 grudnia (sobota do godz. 16:00). Informujemy, że w okresie przedświątecznym ceny mięsa mogą ulec zmianie.

Wędliny podrobowe

W szerokiej ofercie rodzinnej firmy KISZECZKA, obok szlachetnych szynek i kiełbas, nie mogło zabraknąć miejsca na tradycyjne wędliny podrobowe i garmażeryjne. Są to oczywiście smakowite kaszanki, kiszki, delikatne pasztetowe, a także salcesony różnych rodzajów, do wyboru do koloru.

Szczególnie polecamy KASZANKĘ – bogatą w witaminy z grupy B i minerały, przede wszystkim żelazo i cynk, SALCESON CZARNY przygotowywany z kawałków mięsa wieprzowego i podrobów zamkniętych wraz z aromatycznymi przyprawami w naturalnej osłonce, a także SALCESON WŁOSKI z kawałkami mięsa zanurzonymi w naturalnie zestalonej galaretce.

W naszych wyrobach nie znajdziecie niepotrzebnych dodatków, a jedynie bogate w mikroelementy, naturalne składniki wykorzystywane tradycyjnie od pokoleń.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.