Pytanie: Co siedzi w kaszance?
Odpowiedź: To zależy skąd pochodzi. Bo kaszanka z niesprawdzonego źródła, zamiast wielu witamin i rzadkich minerałów może zawierać szkodliwe dodatki, a przez to bardziej nam zaszkodzić niż pomóc.
Co zatem siedzi w kaszance z KISZECZKI?
Przede wszystkim żelazo i cynk, zapobiegające anemii. Ponadto potas, magnez i witaminy z grupy B. Dodatkowo, dzięki zawartości kaszy gryczanej i krwi, kaszanka doskonale wzbogaca dietę w pełnowartościowe białko, minerały i błonnik.
A co można znaleźć w jej składzie?
Tylko to co dobre. Znajdują się tam przede wszystkim podroby wieprzowe, takie jak wątróbka i płucka, a poza tym mięso z głów i krew wieprzowa oraz bogata w właściwości odżywcze i zdrowotne kasza gryczana palona. Do tego odrobina soli i naturalne przyprawy. Kaszankę otula wyłącznie naturalna osłonka w dwóch jej odmianach dostępnych w sprzedaży – cienkiej i grubej. W przypadku osłonki grubej, ma ona od strony wewnętrznej dodatkową cienką warstwę tłuszczu, który w trakcie grillowania lub smażenia na patelni, wzbogaca kaszankę o niepowtarzalny smak.
KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień niezmiennie od 1936r.
Serdecznie zapraszamy do sklepów stacjonarnych KISZECZKA http://www.kiszeczka.pl/o-nas/sklepy/ i do składania zamówień poprzez  stronę internetową https://kiszeczka.pl/kategoria-produktu/wedliny/wedliny-podrobowe/

HODOWLA NA WOLNYM WYBIEGU

Wyobraźcie sobie rozległe, zielone łąki pachnące soczystą trawą, a na nich pasące się bydło, niespiesznie wyszukujące najsmaczniejsze źdźbła. Gorące słońce, szum drzew i krzewów, pod którymi wylegują się zwierzęta, śpiew ptaków…

W takich właśnie warunkach powstaje doskonała wołowina oraz wieprzowina którą oferujemy w naszych sklepach firmowych KISZECZKA – w niewielkich gospodarstwach odpowiedzialnych rolników, dobrze opiekujących się swoimi stadami. Dzięki zrównoważonej hodowli, naturalnej paszy i dostępowi do zielonych pastwisk, otrzymywane mięso zyskuje najwyższą jakość, a dzięki temu również niepowtarzalny smak, którego nie sposób znaleźć w mięsach pochodzących z ferm prowadzących hodowlę na skalę przemysłową.

W naszej rodzinnej firmie KISZECZKA doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego starannie wybieramy naszych dostawców, przywiązując największą wagę do jakości mięsa i warunków hodowli zwierząt. Dzięki temu mamy pewność, że nasza wołowina i wieprzowina, a także pozostałe gatunki mięs będą nie tylko doskonale smakować, ale również przygotowane z nich wyroby staną się zdrowym i niezwykle wartościowym pokarmem zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

DOBRE, LEPSZE, NAJLEPSZE

Zanim kawałek mięsa zostanie wystawiony na sprzedaż, przechodzi dokładną kontrolę i selekcję. Następnie jest starannie dzielony na elementy przez naszego rzeźnika i jeszcze tego samego poranka trafia do lady sklepowej.

Doświadczenie i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, pasja którą wkładamy w naszą pracę, starannie wybrani dostawcy oraz regularne kontrole i selekcja najlepszego mięsa to gwarancja doskonałego smaku i najwyższej jakości wędlin produkowanych w naszej rodzinnej firmie KISZECZKA.

Niezmiennie od 1936 roku.

Gdzieś na granicy Śródmieścia i Czerniakowa, przy samym skrzyżowaniu stoi mały sklepik. Z zewnątrz atramentowo czarny, skrywa w swoim wnętrzu wiele niespodzianek…

Czy wiecie o który chodzi?

Dotrzeć do niego można zarówno samochodem jak i komunikacją miejską – wysiadając na przystanku Bartycka. Trafić łatwo – szyld zobaczycie już z daleka. A we wnętrzu…
…czeka na Was duża różnorodność smaków wędlin zarówno naszych firmowych, z najwyższej jakości mięsa od lokalnych dostawców, a także specjały z różnych zakątków Europy. Wystarczy wspomnieć przeróżne, kolorowe salami wiszące w równym rządku dokładnie na wprost wejścia…
Najwyższej jakości mięsa od zaufanych dostawców i wyroby garmażeryjne naszej bliźniaczej marki – KARCZEWSKIEJ KUCHNI DOMOWEJ uzupełniają ladę chłodniczą ciągnącą się niemal od ściany do ściany sklepiku. Dobrą, rodzinną atmosferę wprowadzają wiszące na ścianie zdjęcia dawnych i obecnych właścicieli KISZECZKI, podobnie jak uśmiechy obsługi schowane za maseczkami.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Bartyckiej 116, bo nawet najlepszy opis i zdjęcia nie są w stanie oddać atmosfery panującej we wnętrzu, a także, co najważniejsze – smaków naszych wyrobów

Znajdziecie nas dokładnie tu:
https://www.google.com/…/data=!3m1!1e3!4m5!3m4…
Lokalizacje pozostałych sklepów, godziny otwarcia: http://www.kiszeczka.pl/o-nas/sklepy/
Pełna oferta: http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/wedzonki-szynki/
Istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie i odbioru w naszym sklepie. Realizujemy również dowozy wyrobów pod Wasze drzwi: http://www.kiszeczka.pl/aktualnosci2/media-o-nas/90/1/

KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień

SMAK WSPOMNIEŃ Z DOSTAWĄ DO DOMU

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa oraz wygody podczas codziennych zakupów uruchomiliśmy dostawę zamówień bezpośrednio pod drzwi. Nasza usługa dostępna jest na terenie Warszawy, Karczewa, gminy Wawer, a także powiatu otwockiego oraz gminy Piaseczno.

Dostawy dostarczamy dwa razy w tygodniu, we wtorek i czwartek. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, do godziny 17:00 najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień dostawy.

Przy zamówieniach powyżej 200 zł – dowóz gratis. Warto więc złożyć wspólne zamówienie wraz z najbliższymi, znajomymi lub sąsiadami.

Poniżej wymienione sklepy firmowe KISZECZKI przyjmują zamówienia z opcją dostawy:

KARCZEW
ul. Żaboklickiego 2
Telefon: 22 719 04 19
Obszar dostawy: powiat otwocki, gmina Wawer

WARSZAWA – URSYNÓW
bazarek przy ul. Wąwozowej 36, lok. 23/24
Telefon: 728 990 220
Obszar dostawy: Warszawa

WARSZAWA – URSYNÓW
ul. Belgradzka 22
Telefon: 22 119 72 59
Obszar dostawy: Warszawa

PIASECZNO
ul. Szkolna 13 B
Telefon: 509 426 067
Obszar dostawy: gmina Piaseczno

Koszt dostawy:
na terenie Warszawy: 20 zł
na terenie Karczewa: 10 zł
na terenie gminy Wawer: 20 zł
na terenie powiatu otwockiego: 20 zł
na terenie gminy Piaseczno: 15 zł

? Płatność wyłącznie kartą lub BLIKIEM przy odbiorze zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Życzymy smacznego!

 

Pamiętacie food trucka – nasz mobilny sklepik który co tydzień otwierał się dla Was przy bazarku w Konstancinie? Wrócił na stare miejsce i znów czeka na Was w każdą sobotę od 8.00 do 13.00. Ale nie będzie tam stał wiecznie 😉 Dlaczego?

Tu mamy dla Was niespodziankę! A zarazem wspaniałą wiadomość! No bo dlaczego nasz mobilny sklepik, który dzielnie służył Wam od 2017 roku ma nagle zniknąć z Konstancina?

… bo zastąpi go sklep stacjonarny! Lokalizację i wszystkie szczegóły trzymamy na razie w tajemnicy, bo czasu do otwarcia jeszcze sporo, a prace projektowe idą pełną parą. Zdradzimy tylko, że asortyment będzie znacznie szerszy, niż w pozostałych naszych sklepach. I oczywiście niezmiennie najwyższej jakości!

Niedawno świętowaliśmy 10 urodziny naszego sklepu w Karczewie – mieście, w którym zaczęła się trwająca od 1936 roku historia KISZECZKI! Było wspólne grillowanie doskonałych mięs i wyrobów naszej firmy, wielkie losowanie rabatów i bonów upominkowych do naszych sklepów i niespodzianka – nagroda główna 🙂 A udział w całym wydarzeniu – całkowicie bezpłatny!Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych kiszeczkowych wydarzeniach, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam też dowiecie się więcej o naszych ręcznie wyrabianych wędlinach, sezonowanych stekach i wielu, wielu innych 🙂