Sklepy firmowe Kiszeczka

Czy wiecie, że nasza rodzinna firma KISZECZKA ma już 9 sklepów stacjonarnych? A w planach i realizacji są kolejne! Do każdego z nich codziennie dowozimy świeże mięsa i własne wyroby wędliniarskie, przygotowywane na bazie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Choć stale się rozwijamy, nie zapominamy o nieustannym dbaniu o najwyższą jakość naszych wyrobów.

Lokalizacje sklepów firmowych Kiszeczka i partnerskich

Lokalizacje sklepów sprawdzicie na mapie sklepów KISZECZKA

Legenda: Czerwone pinezki to nasze sklepy firmowe. Czarne pinezki – to sklepy partnerskie, oferujące niektóre spośród naszych wyrobów.

Galeria zdjęć

Zobaczcie w galerii poniżej, jak wyglądają nasze sklepy firmowe:

 

Na wszystkie pytania odpowiemy na przykładzie Kiełbasy Krakowskiej Podsuszanej. Zobaczcie sami.

KIEŁBASA KRAKOWSKA PODSUSZANA

…to kiełbasa grubo rozdrobniona, wędzona, pieczona i suszona, wytwarzana w oparciu o tradycyjne receptury. Przygotowywana jest z mięs najwyższej jakości – chudych wieprzowych, klasy I i II (szynka, łopatka) i mięs kl. III, tłuszczu wieprzowego, a także przypraw: drobno zmielonego pieprzu, kminku, gałki muszkatołowej i świeżego, rozdrobnionego czosnku, z dodatkiem soli peklującej. W procesie produkcji, część schłodzonego mięsa wieprzowego jest peklowana na sucho solą peklującą, a następnie mieszana i rozdrabniana wraz z resztą mięsa i tłuszczu. Po dodaniu przypraw, całość jest starannie mieszana w mieszałce, po czym następuje nadziewanie osłonek białkowych przygotowanym farszem i tzw. osadzanie, czyli proces powolnego, samoistnego mieszania się smaków i aromatów mięsa i przypraw. Kolejne etapy to: proces suszenia, później wędzenia ciepłym dymem w komorze wędzarniczej i wreszcie pieczenia – do uzyskania temperatury 72ºC wewnątrz wyrobu. Na koniec pozostawia się kiełbasę w wystudzonej komorze wędzarniczej na kilka dni, aby odpowiednio podeschła. Dzięki wykorzystaniu starannie dobranych mięs, aromatycznych przypraw i zastosowaniu odpowiedniego procesu produkcji, otrzymany wyrób – czyli Kiełbasa Krakowska Podsuszana charakteryzuje się chrupkością mięsa, dobrym wysuszeniem, a także unikalnym smakiem i aromatem. Ze względu na użycie do produkcji surowców wysokiej jakości – mięs chudych, kiełbasa ta posiada również cenne walory odżywcze – wysoką zawartość białka oraz niską zawartość tłuszczu. Jest to produkt szlachetny, wysokogatunkowy, a także – dzięki zastosowanej technologii wytwarzania – trwały (okres przydatności do spożycia wynosi minimum 30 dni). Dzięki temu, że kiełbasa jest wyrobem podsuszanym, może być przechowywana w suchym miejscu poza lodówką.

Składniki: 100g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 124g mięsa wieprzowego, substancja konserwująca: azotyn sodu (sól peklująca), przyprawy.

Zamów online

Kiełbasa Krakowska Podsuszana to tylko jeden z naszych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą: Nasza oferta

Informacje o zamówieniach

KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień

Jak przygotowujemy nasze burgery?

Zaczynamy od wyboru odpowiedniego kawałka antrykotu, który charakteryzuje się idealną proporcją mięsa chudego do tłustego. Jest to niezwykle ważny etap. Od niego zależy kruchość, kleistość, soczystość i przede wszystkim smak gotowego burgera.

Wybrany antrykot poddajemy sezonowaniu, czyli przechowywaniu w warunkach niskiej temperatury i wilgotności oraz odpowiedniej cyrkulacji powietrza przez 21 dni. Dzięki temu procesowi mięso nabiera wyjątkowych walorów smakowych i niezwykłej kruchości.

 

Następnie mięso jest mielone i formowane w burgery, które w końcu trafiają do lady chłodniczej w naszym sklepie firmowym. A tam, już nie mogą się na Was doczekać!

Burgery sezonowane idealnie nadają się do szybkiego przygotowania na grillu lub patelni grillowej. Wspaniale smakują w zrumienionej bułce ziarnistej, podane wraz z warzywnymi dodatkami i sosami.

Świeże burgery czekają już na Was w sklepach firmowych KISZECZKA. Tu sprawdzicie ich lokalizacje: https://kiszeczka.pl/sklepy/

Burgery i inne kiszeczkowe pyszności możecie kupić również poprzez naszą stronę internetową: https://kiszeczka.pl/kategoria-produktu/mieso/wolowina-sezonowana/

Możliwa jest również dostawa wyrobów pod Wasze drzwi: https://kiszeczka.pl/zakupy-i-dostawa/

Serdecznie zapraszamy! I życzymy smacznego!

Pytanie: Co siedzi w kaszance?

Odpowiedź: To zależy skąd pochodzi. Bo kaszanka z niesprawdzonego źródła, zamiast wielu witamin i rzadkich minerałów może zawierać szkodliwe dodatki, a przez to bardziej nam zaszkodzić niż pomóc.

Co zatem siedzi w kaszance z KISZECZKI?

Przede wszystkim żelazo i cynk, zapobiegające anemii. Ponadto potas, magnez i witaminy z grupy B. Dodatkowo, dzięki zawartości kaszy gryczanej i krwi, kaszanka doskonale wzbogaca dietę w pełnowartościowe białko, minerały i błonnik.

A co można znaleźć w jej składzie?

Tylko to co dobre. Znajdują się tam przede wszystkim podroby wieprzowe, takie jak wątróbka i płucka, a poza tym mięso z głów i krew wieprzowa oraz bogata w właściwości odżywcze i zdrowotne kasza gryczana palona. Do tego odrobina soli i naturalne przyprawy. Kaszankę otula wyłącznie naturalna osłonka w dwóch jej odmianach dostępnych w sprzedaży – cienkiej i grubej. W przypadku osłonki grubej, ma ona od strony wewnętrznej dodatkową cienką warstwę tłuszczu, który w trakcie grillowania lub smażenia na patelni, wzbogaca kaszankę o niepowtarzalny smak.
KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień niezmiennie od 1936r.
Serdecznie zapraszamy do sklepów stacjonarnych KISZECZKA i do składania zamówień poprzez nasz sklep internetowy.

HODOWLA NA WOLNYM WYBIEGU

Wyobraźcie sobie rozległe, zielone łąki pachnące soczystą trawą, a na nich pasące się bydło, niespiesznie wyszukujące najsmaczniejsze źdźbła. Gorące słońce, szum drzew i krzewów, pod którymi wylegują się zwierzęta, śpiew ptaków…

W takich właśnie warunkach powstaje doskonała wołowina oraz wieprzowina którą oferujemy w naszych sklepach firmowych KISZECZKA – w niewielkich gospodarstwach odpowiedzialnych rolników, dobrze opiekujących się swoimi stadami. Dzięki zrównoważonej hodowli, naturalnej paszy i dostępowi do zielonych pastwisk, otrzymywane mięso zyskuje najwyższą jakość, a dzięki temu również niepowtarzalny smak, którego nie sposób znaleźć w mięsach pochodzących z ferm prowadzących hodowlę na skalę przemysłową.

W naszej rodzinnej firmie KISZECZKA doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego starannie wybieramy naszych dostawców, przywiązując największą wagę do jakości mięsa i warunków hodowli zwierząt. Dzięki temu mamy pewność, że nasza wołowina i wieprzowina, a także pozostałe gatunki mięs będą nie tylko doskonale smakować, ale również przygotowane z nich wyroby staną się zdrowym i niezwykle wartościowym pokarmem zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

DOBRE, LEPSZE, NAJLEPSZE

Zanim kawałek mięsa zostanie wystawiony na sprzedaż, przechodzi dokładną kontrolę i selekcję. Następnie jest starannie dzielony na elementy przez naszego rzeźnika i jeszcze tego samego poranka trafia do lady sklepowej.

Doświadczenie i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, pasja którą wkładamy w naszą pracę, starannie wybrani dostawcy oraz regularne kontrole i selekcja najlepszego mięsa to gwarancja doskonałego smaku i najwyższej jakości wędlin produkowanych w naszej rodzinnej firmie KISZECZKA.

Niezmiennie od 1936 roku.

Gdzieś na granicy Śródmieścia i Czerniakowa, przy samym skrzyżowaniu stoi mały sklepik. Z zewnątrz atramentowo czarny, skrywa w swoim wnętrzu wiele niespodzianek…

Czy wiecie o który chodzi?

Dotrzeć do niego można zarówno samochodem jak i komunikacją miejską – wysiadając na przystanku Bartycka. Trafić łatwo – szyld zobaczycie już z daleka. A we wnętrzu…
…czeka na Was duża różnorodność smaków wędlin zarówno naszych firmowych, z najwyższej jakości mięsa od lokalnych dostawców, a także specjały z różnych zakątków Europy. Wystarczy wspomnieć przeróżne, kolorowe salami wiszące w równym rządku dokładnie na wprost wejścia…
Najwyższej jakości mięsa od zaufanych dostawców i wyroby garmażeryjne naszej bliźniaczej marki – KARCZEWSKIEJ KUCHNI DOMOWEJ uzupełniają ladę chłodniczą ciągnącą się niemal od ściany do ściany sklepiku. Dobrą, rodzinną atmosferę wprowadzają wiszące na ścianie zdjęcia dawnych i obecnych właścicieli KISZECZKI, podobnie jak uśmiechy obsługi schowane za maseczkami.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Bartyckiej 116, bo nawet najlepszy opis i zdjęcia nie są w stanie oddać atmosfery panującej we wnętrzu, a także, co najważniejsze – smaków naszych wyrobów

Znajdziecie nas dokładnie tu:
https://www.google.com/…/data=!3m1!1e3!4m5!3m4…
Lokalizacje pozostałych sklepów, godziny otwarcia: http://www.kiszeczka.pl/o-nas/sklepy/
Pełna oferta: http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/wedzonki-szynki/
Istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie i odbioru w naszym sklepie. Realizujemy również dowozy wyrobów pod Wasze drzwi: http://www.kiszeczka.pl/aktualnosci2/media-o-nas/90/1/

KISZECZKA Smak najwspanialszych wspomnień

SMAK WSPOMNIEŃ Z DOSTAWĄ DO DOMU

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa oraz wygody podczas codziennych zakupów uruchomiliśmy dostawę zamówień bezpośrednio pod drzwi. Nasza usługa dostępna jest na terenie Warszawy, Karczewa, gminy Wawer, a także powiatu otwockiego oraz gminy Piaseczno.

Dostawy dostarczamy dwa razy w tygodniu, we wtorek i czwartek. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, do godziny 17:00 najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień dostawy.

Przy zamówieniach powyżej 200 zł – dowóz gratis. Warto więc złożyć wspólne zamówienie wraz z najbliższymi, znajomymi lub sąsiadami.

Zamówienia można składać we wszystkich sklepach firmowych KISZECZKA – adresy, numery telefonów.

A także poprzez nasz sklep internetowy.

 

Koszt dostawy:
na terenie Warszawy: 20 zł
na terenie Karczewa: 10 zł
na terenie gminy Wawer: 20 zł
na terenie powiatu otwockiego: 20 zł
na terenie gminy Piaseczno: 15 zł

Płatność wyłącznie kartą lub BLIKIEM przy odbiorze zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Życzymy smacznego!

 

Pamiętacie food trucka – nasz mobilny sklepik który co tydzień otwierał się dla Was przy bazarku w Konstancinie? Wrócił na stare miejsce i znów czeka na Was w każdą sobotę od 8.00 do 13.00. Ale nie będzie tam stał wiecznie 😉 Dlaczego?

Tu mamy dla Was niespodziankę! A zarazem wspaniałą wiadomość! No bo dlaczego nasz mobilny sklepik, który dzielnie służył Wam od 2017 roku ma nagle zniknąć z Konstancina?

… bo zastąpi go sklep stacjonarny! Lokalizację i wszystkie szczegóły trzymamy na razie w tajemnicy, bo czasu do otwarcia jeszcze sporo, a prace projektowe idą pełną parą. Zdradzimy tylko, że asortyment będzie znacznie szerszy, niż w pozostałych naszych sklepach. I oczywiście niezmiennie najwyższej jakości!

Niedawno świętowaliśmy 10 urodziny naszego sklepu w Karczewie – mieście, w którym zaczęła się trwająca od 1936 roku historia KISZECZKI! Było wspólne grillowanie doskonałych mięs i wyrobów naszej firmy, wielkie losowanie rabatów i bonów upominkowych do naszych sklepów i niespodzianka – nagroda główna 🙂 A udział w całym wydarzeniu – całkowicie bezpłatny!Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych kiszeczkowych wydarzeniach, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam też dowiecie się więcej o naszych ręcznie wyrabianych wędlinach, sezonowanych stekach i wielu, wielu innych 🙂