Otwarcie nowego sklepu KISZECZKA w Konstancinie – Jeziornie

Nareszcie! Uwaga Konstancin! Nadchodzimy!

Już niebawem, w sobotę 6.11.21r.  otworzymy nasz nowy sklep firmowy, jakiego jeszcze nie było! Atrakcji na otwarciu nie zabraknie ani dla małych ani dla dużych. Obecność jak zawsze bezpłatna, a dla lubiących dobre, mięsne jedzenie – niemal obowiązkowa!

Co w programie wydarzenia?

– Tradycyjnie degustacja grillowanych mięs, kaszanek, kiełbas, burgerów i steaków – wszystkie będą przygotowywane na miejscu, w trakcie trwania wydarzenia.
– Koncert muzyki na żywo! Zagra i zaśpiewa dla Was wspaniały francuski duet Chris Schittulli & Candice Parise – posłuchajcie już teraz  https://www.youtube.com/watch?v=KG2wVW6PpSQ…
– Odbędzie się również losowanie nagród – noże, firmowe deski do krojenia, patelnie, fartuchy… To nagrody losowane w trakcie poprzednich wydarzeń. Tym razem wśród nich znajdą się jeszcze atrakcyjniejsze. A nagroda główna to profesjonalny grill firmy Weber!
Kto wie co się ukryło pod Waszymi szczęśliwymi numerami?
– Degustacja doskonałego prosecco serwowanego prosto z #CulaccinoTheProseccoVan – tylko dla pełnoletnich
Kto wie, co jeszcze może się wydarzyć?

Jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi najnowszymi informacjami, zachęcamy do polubienia lub obserwowania naszego facebookowego profilu https://www.facebook.com/profile.php?id=100063624854838

Serdecznie zapraszamy w godzinach 10.00 – 14.00 do najmłodszego sklepu firmowego KISZECZKA znajdującego się w budynku Faktoria przy ul. Wojska Polskiego 4 w Konstancinie-Jeziornie.

Nie może Was zabraknąć!