Pasztety marki Kiszeczka – jakość i smak

Pasztety marki Kiszeczka – jakość i smak

Nikogo nie trzeba przekonywać, że pasztet to świetny produkt – można go spożywać jako samodzielne danie, może być głównym składnikiem kanapek, jak również dodatkiem do innych potraw. Sprawdzi się zarówno na śniadanie, obiad, jak i kolację.

Pamiętasz zapewne pasztety, a właściwie wyroby pasztetopodobne, oferowane przez większość producentów w czasach PRL. Próżno było szukać w nich mięsa, które zastępowano różnego rodzaju odpadkami.

Oferowane dziś produkty to najczęściej zupełnie inna jakość. Szczególny nacisk na dobre, naturalne składniki kładą niewielkie firmy działające w branży mięsnej. Dlatego też pasztety marki Kiszeczka są wyjątkowe – wyprodukowane z mięsa najwyższej jakości, pozbawione sztucznych aromatów, z dodatkiem wyłącznie naturalnych przypraw.

pasztet mięsny z kaczki

Kiszeczka – producent wyjątkowych pasztetów

Nasze pasztety tworzone są z wyselekcjonowanych mięs najwyższej jakości, z których słyniemy od dziesięcioleci. Połączenie dobrego mięsa z aromatycznymi przyprawami i naturalnymi dodatkami, jak chociażby jajka, bułka tarta czy warzywa sprawia, że smak poszczególnych rodzajów pasztetów jest niepowtarzalny. Pasztety pieczemy przez długi czas w niskiej temperaturze. Dzięki temu są kremowe, nie wysychają, a przy okazji świetnie smakują! Tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, najwyższej jakości produkty i prawdziwa pasja – to nasza recepta na doskonałe produkty, które znajdziesz w swoim ulubionym sklepie Kiszeczka.

Zobacz, jakie pasztety mamy w swojej ofercie:

  • Pasztet drobiowy – wytwarzany w całości z mięsa pochodzącego z kurczaka. Do jego wyrobu wykorzystujemy mięso z różnych jego części, co sprawia że jest to produkt niskokaloryczny i niezwykle odżywczy. W składzie znajdziesz ponad 92% mięsa, do tego sól, jaja, bułkę tartą, warzywa, przyprawy i mleko. Nic więcej! Żadnych konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku.
  • Pasztet mięsny z kaczki – zawiera ponad 93% mięsa, które w całości pochodzi z kaczki. Do tego wyłącznie naturalne składniki. To niskokaloryczna i bardzo pożywna propozycja dla prawdziwych smakoszy!
  • Pasztet Mięsny Karczewski – połączenie mięsa wieprzowego (58,8%), wołowego (20,2%) oraz drobiowego (13,4%) w idealnych proporcjach. Za wyjątkowy smak odpowiadają również aromatyczne przyprawy i naturalne dodatki.
  • Pasztet z żurawiną – wariacja na temat Pasztetu Mięsnego Karczewskiego. Dzięki dodatkowi soczystej, kwaśno-słodkiej, a jednocześnie cierpkiej żurawiny, uzyskujemy produkt o wyjątkowych walorach smakowych. Tego trzeba spróbować!
  • Pasztet ze śliwką – Pasztet Mięsny Karczewski w wyjątkowym, tradycyjnym wydaniu. To bardzo smaczna, klasyczna propozycja. Dodany do produktu owoc idealnie komponuje się ze smakiem pasztetu, co sprawia, że nabiera on charakterystycznego wyrazu.
  • Pasztet szlachecki cielęcy – to kwintesencja kremowości i wyjątkowego, intrygującego smaku. Najwyższej jakości cielęcina połączona z naturalnymi dodatkami oraz przyprawami wydobywającymi to, co najlepsze z tego szlachetnego gatunku mięsa.
  • Pasztet z gęsi – wyjątkowy produkt. Dzięki mięsu z dzikiego drobiu jego smak jest niepowtarzalny i na długo pozostaje w pamięci. Zakładamy się, że podobny, przygotowywany według tradycyjnej receptury przysmak mógł gościć na królewskich stołach kilka wieków temu.

pasztet ze śliwka

Zainspiruj się!

Więcej informacji na temat naszych pasztetów znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej – Pasztety