Restauracyjne Dania Premium – czym to się je?

Restauracyjne Dania Premium

Co warto wiedzieć o Restauracyjnych Daniach Premium?

Restauracyjne Dania Premium są jednymi z najbardziej lubianych przez naszych Klientów produktów. Szczerze mówiąc – w ogóle się nie dziwimy! Co tydzień przygotowujemy od 120 do 240 słoików, co oznacza, że bardzo często pojawiają się one na Waszych stołach.

Co robimy, że Restauracyjne Dania Premium są tak chętnie kupowane, a przy okazji tak pyszne?

Nasz Szef Karczewskiej Kuchni Domowej samodzielnie opracowuje i przygotowuje wszystkie Restauracyjne Dania Premium. Inspiracje czerpie z wieloletniego doświadczenia, które zdobył pracując w gastronomii. Jednocześnie jako firma Kiszeczka słuchamy Waszych uwag i pomysłów, które również znajdują odzwierciedlenie w rozwijanej cały czas ofercie.

W jaki sposób zachowujemy maksymalną świeżość, doskonały smak i najwyższą jakość Restauracyjnych Dań Premium?

Dzięki procesowi trzykrotnej pasteryzacji: pierwszego dnia w temperaturze 130 stopni przez godzinę, drugiego dnia w takiej samej temperaturze przez 45 minut, trzeciego dnia również w 130 stopniach przez pół godziny, dania zachowują maksimum smaku i wartości odżywczych. Dzięki takiemu przygotowaniu mogą być przechowywane przez pół roku w temperaturze pokojowej. Spokojnie więc można je schować do kuchennej szafki albo postawić na półce w domowej spiżarni.

Czy Restauracyjne Dania Premium można podawać również dzieciom?

Tak, jak najbardziej. Nasz Szef Kuchni poleca najmłodszym szczególnie Jagnięcinę Duszoną w Oliwie z Ziołami, Szarpaną Wołowinę oraz Kurczaka po Tajsku. Każdy słoik to posiłek, który zawiera wysokiej jakości mięso, świeże warzywa oraz aromatyczne przyprawy. Można go podawać z ziemniakami, kaszą albo innym dodatkiem, na który milusińscy akurat mają ochotę.

Czy Restauracyjne Dania Premium są zdrowe?

Restauracyjne Dania Premium przygotowywane są według ściśle określonych receptur, bez polepszaczy, stabilizatorów, konserwantów, czy też innych, całkowicie zbędnych naszym zdaniem dodatków. Przygotowując poszczególne dania korzystamy wyłącznie z naturalnych składników oraz przypraw. Wspomniany wcześniej proces trzykrotnej pasteryzacji pozwala zachować to, co najlepsze w każdym z dań. Po prostu.

Pyszne historie zamknięte w słoikach!

Restauracyjne Dania Premium to aż sześć pomysłów na szybki i zdrowy obiad. Znajdziecie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie oraz członków swojej rodziny. Wystarczy otworzyć słoik i zagotować zawartość. To o wiele szybsze niż przygotowywanie dań od zera. Poza tym słoik można zabrać ze sobą do pracy, na wyjazd, a przede wszystkim – zajadać się pysznymi daniami w domowym zaciszu.

Restauracyjne dania Premium - dostępne w Kiszeczce

Chilli Con Carne

Jagnięcina duszona w oliwie z ziołami

Kurczak po tajsku

Kurczak z marchewkami

Szarpana wołowina

Wołowina po wietnamsku

 

Poznaj pełną ofertę Restauracyjnych Dań Premium